Hakkımızda

Olivium Go Kart olarak "Mevsim Şartlarından Etkilenmeden" son sürat Go Kart keyfini sizlere sunuyuruz. Alanında uzman personelimiz sayesinde Go Kart araçlarımızı güvenle sürün.

Kaliteli hizmet anlayışını İstanbul Zeytinburnu'nda hız severlerle buluşturuyor. Kıyasıya karting deneyimi yaşamaya,elverişli dizayn edilmiş pistlerde, Rimo Evo6 araçları ile mükemmel bir yarış heyecanı sunan bu pistte; elleriniz direksiyonda, gözleriniz pistte ve motorun etkileyici sesi eşliğinde hız limitlerinizi aşacak, eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız. Hız tutkunuzu dindirmek, yolların tozunu atmak ve kıyasıya yarışmak için bundan daha iyi ve daha güvenlisi ne olabilir ki? Olivium Go Kart; şehrin yoğun ve kilitlenmiş trafiğine inat kesintisiz, eğlenceli, adrenalin dolu ve güvenli bir hız deneyimine sizleri de davet ediyor. Sizlerde eşsiz bir karting deneyimi yaşayabileceğiniz seçenekler arıyorsanız eğer, Olivium Go Kart'ı mutlaka seçenekleriniz arasına alın. Kendinizi Formula 1 yarışlarında gibi hissedeceğiniz bu pistte çok eğleneceksiniz. Hadi biran önce günlük hayatın rutinlerini geride bırakın ve Olivium Go Kart pistinin tozunu atmaya gelin

BİZİMLE GÜVENDESİNİZ

Rimo Evo5 Go Kart araçları dünyada tercih edilen bir marka olup, kaliteli ve güvenlidir. Pistimizde ki Go Kart araçlarımızın tamamın da katalizatörlü egzoz kullanmaktayız.
Eğlenmeye Hazır mısınız?

HEMEN ARAYIN 02126645658